Pir[A]teX

.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Mafia Wars

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 21
Join date : 2010-01-06
Age : 20
Location : Prishtina

PostSubject: Mafia Wars   Wed Jan 06, 2010 9:55 pm

Në sektionin e Mafia Wars,mund të diskutoni rreth playerave,niveleve , etj..

Ju mund të postoni edhe karakterin tuaj.

Që postimi juaj të vlejë dhe të mos fshihet,ju duhet të tregoni:

Nikun,Emrin,Nivelin. dhe Experiencen.

Attack:
Defense:
Health:
Energy:
Stamina:

P.Sh:

Master Associate "Amar Syla", level ??? Mogul ?????/?????

Attack:???
Defense:???
Health:???
Energy:???
Stamina:???

Kto t'dhëna mund ti gjeni tek Profile , në Mafia Wars.

~Amar Syla
Back to top Go down
View user profile http://piratex.forumotion.com
 
Mafia Wars
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Review My Website - Mafia Wars #1 Pimp Page Forum
» iOS Game: Star Wars Force Collection
» Redstone Wars
» Mafia Rules, Roles and Other Template
» Heroes of Might and Magic 3: The Succession Wars - General info

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pir[A]teX :: Piratex - Pc Games :: Facebook Games-
Jump to: